eQuality Site
Location:  12 SPERRY ST Owner:     SPERRY STREET LLC

Property Values:

  Appraised Value Assessed Value (70%)
Building 226900 158830
Land 52300 36610
OutBuilding 5500 3850
Total 284700 199290
Back